Передзвоніть мені
Виберіть мову:
 • Українська
 • English
 • Русский

Як почати користуватись?

 • Зареєструватесь.
 • Підключіть вашу камеру або реєстратор до нашої хмари.
  Для допомоги в підключенні перейдіть в розділ "допомога" або зв'яжіться з нами, ми завжди раді допомогти.
 • Використовуйте наш додаток для IOS або Android або просто зайдіть через браузер.

Вартість

Одна камера з повним архівом на 24 години і онлайн переглядом в будь-який час а також додатковими послугами - від 89грн/месяц!

Після реєстрації у вас буде 7 днів тестового періоду, де ви зможете перевірити роботу вашої камери в хмарі, а також ознайомитись з можливостями сервісу

Хмара для відеоспостереження

наш сервіс - хмарне відеоспостереження в Україні
Завжди з вами
Ваші камери доступні з будь-якої точки світу, де є інтернет
З будь-якого пристрою
Потрібен тільки браузер або наш додаток на телефоні
Повідомлення датчиків
Отримуйте повідомлення з датчиків ваших камер
Захист даних
Дані тільки із захищеного хмарного сховища
Гнучке налаштування
Використовуйте тільки ті опції, які вам необхідні
Доступи
Доступ до перегляду камер або архіву на ваш розсуд
Облако для видеонаблюдения

Інтегровані бренди

З опціями налаштування області детектора рухів та повідомлень з сенсорів камери

Інші бренди, які легко підключити

ACESEE, ATIS, Amegia, Anran, BOAVISION, Brickcom, CUBE, DLINK, DigiGuard, Escam, GAZER, GRANDSTREAM, GeoVision, Grand Technology, GreenVision, HIPCAM-TENVIS, IMX, InterVision, Kadymay(H264DVR), Linovision, NADZOR, NOVUS, No-Name, OLTEC, POLIVISION, Panasonic, Partizan, Qihan, SERCOMM, SKJM, Secur, TESLA, TP-Link, TYTO, Tecsar, Tenda, Ubiquiti, VICO, VLC, VSTARCAM, WebVision, XIAOMI, ZetPro та інші

Хмарні рішення для дому та бізнесу

Наша компанія надає високоякісний сервіс хмарного відеоспостереження через інтернет. Ми створили і інтегрували для Вас найбільш передові розробки і сучасне обладнання в області відеоспостереження:

 • Найвища якість зображення з IP камер – до Full HD
 • Величезний функціонал сучасних систем відеоспостереження (детектори руху і звуку, запис відео за розкладом, безпечне зберігання і доступ до відеоінформації)
 • Онлайн перегляд Ваших камер відеоспостереження з будь-якої точки світу. Використовуйте зручні для Вас гаджети для роботи з сервісом.
Тарифні плани
Облачные решения для дома и бизнеса, видеонаблюдение через интернет

Переваги хмарного відеоспостереження перед звичайними системами відеоспостереження

hand

Економічність в експлуатації. Завдяки інноваційним програмним рішенням, відпадає необхідність в придбанні частини дорогого обладнання (наприклад такого, як  відеореєстратор)

shield

Захист даних. Перегляд відеокамер доступний тільки з захищеної хмари і недоступний для сторонніх. Відеоархів знаходиться в хмарному сховищі, а не в місці зйомки відео, що зберігає інформацію навіть в разі інциденту з обладнанням в точці відеоспостереження.

idea

Розширений функціонал. З’єднання IP і хмарних технологій дозволяє принциповим чином поліпшити і розширити функціональні можливості відеоспостереження. Спробуйте наш тестовий пакет і Вам не захочеться повертатися до технологій вчорашнього дня.

Переваги хмарного відеоспостереження iViport

simple

Простота і зручність. Ми робимо складні технології IP відеоспостереження і хмарні технології простими і зрозумілими для Вас. Користуйтеся нашими послугами на будь-яких зручних для Вас гаджетах: смартфонах, планшетах, ноутбуках, комп’ютерах.

hand

Економія в експлуатації. Використання послуг iViport дозволяє відмовитися від частини дорогого відеообладнання. Також, ми пропонуємо одні з найбільш конкурентних в світі умов для вирішення Ваших завдань в відеоспостереженні.

check

Власна унікальна розробка. Наша компанія є розробником унікального програмного продукту в сфері IP відеоспостереження через хмару. З нами ви перестанете хвилюватися про контроль за віддаленими, але важливими для Вас подіями або людьми.

Зручний віддалений доступ до Ваших камер

Наша компанія розробила максимально зручні рішення. Віддалений онлайн-перегляд, або перегляд записів з Ваших відеокамер доступний з будь-якої точки світу.
Ви можете переглядати необхідну інформацію з десктопів, ноутбуків, планшетів або смартфонів. В системі iOS або Android. Для цього Вам потрібно закачати на Ваш гаджет відповідну програму за посиланнями нижче.

Ми працюємо для Вас і Вашого бізнесу

Передові технології iViport дозволяють нашим партнерам розширювати їх можливості з крос-продажів і пропонувати своїм клієнтам послуги з високою доданою вартістю.

Ми раді, що дедалі більше наших клієнтів оцінюють всі переваги і вигоди від послуг хмарного відеоспостереження iViport.

Стати партнером

Наші новини

Залишайтеся в курсі наших новин і пропозицій

Усі новини
Останні новини

Виберіть свій пакет

Сервіс хмарного відеоспостереження через інтернет iViport пропонує сучасну, багатофункціональну і безпечну систему відеоспостереження за справедливу ціну.

Для корпоративних клієнтів ми надаємо гнучкі і кастомізовані умови оплати послуг, в залежності від спектру необхідних послуг. Якщо Ваші потреби з відеоспостереження  припускають кастомізацію послуг, Ви можете розрахувати їх вартість на спеціальному калькуляторі, зареєструвавшись в Особистому кабінеті.